1/1

Курс долара до гривні (USD/UAH)

Швидка та надійна обробка операцій. Повна конфіденційність усіх ваших фінансових транзакцій

Забронювати курс
$
£
Купівля:
40.85
Продаж:
41.05
Оптовий курс
від 1000 $
Обміняти
Купівля:
44.10
Продаж:
44.30
Оптовий курс
від 1000 €
Обміняти
Купівля:
51.40
Продаж:
52.10
Оптовий курс
від 1000 £
Обміняти
Купівля:
10.10
Продаж:
10.30
Оптовий курс
від 1000 zł
Обміняти
Кросс-курси валют Покупка Продажа Заявка на обмін
EUR/USD 1.075 1.083 Створити заявку
USD/GBP Створити заявку
USD/PLN Створити заявку
Чим ми займаємось

Наші послуги

Наша компанія спеціалізується на великих обсягах обміну валют, що дозволяє забезпечити вам вигідні умови та конкурентні курси

01

Обмін валют оптом

Зручний та безпечний спосіб здійснення великих валютних операцій за вигідними курсами

02

Грошові перекази по Укаїні та Світу

Пропонуємо простий і зручний спосіб відправлення та отримання грошей у будь-яку точку Світу

03

Грошові перекази по світу SWIFT

Швидкий та надійні переказ грошей між країнами, забезпечуємо простий та ефективний спосіб переказу

Залишайте
заявку,

щоб отримати консультацію нашого фахівця.

  Наші переваги

  Чому обирають нас

  01

  Швидка та надійна обробка транзакції:

  Ми розуміємо, наскільки важлива швидкість та надійність обробки транзакцій для наших клієнтів. Ми вкладаємо значні зусилля в забезпечення оперативності та безпеки наших послуг. Наша команда професіоналів працює над тим, щоб забезпечити швидку та безпечну обробку транзакцій для задоволення потреб клієнтів.

  02

  Конфіденційність і безпека:

  Ми приділяємо велику увагу забезпеченню конфіденційності та безпеки даних наших клієнтів. Професійна підтримка: Ми надаємо професійну підтримку нашим клієнтам на кожному етапі обміну валют. Наша добре обізнана команда фахівців готова надати консультації, відповісти на питання та вирішити будь-які проблеми, з якими зіткнуться наші клієнти.

  03

  Широкий спектр валют:

  Ми пропонуємо широкий вибір валют для обміну, що дозволяє Вам зручно обмінювати різні криптовалюти на готівку або іншу валюту за Вашими потребами. Ми прагнемо задовольнити потреби різних клієнтів і забезпечити гнучкість при обміні валют.

  04

  Вигідні курси:

  Ми пропонуємо конкурентні та вигідні курси обміну валют для наших клієнтів. Це дозволяє Вам отримувати більше грошей за свою криптовалюту або обмінювати валюту за більш вигідним курсом. Ми допомагаємо вам зменшити втрати та максимізувати прибутки.

  Блог

  Новини

  Перейти в блог
  27 Вересня 2023

  Швидкий та безтурботний переказ грошей між Україною та Польщею

  Швидкий та безтурботний переказ грошей між Україною та Польщею – це те, що пропонує The Money Time 💸💨 Наш обмінний сервіс є надійним та ефективним рішенням для всіх, хто шукає можливість оперативно та безпечно переказати кошти між Україною та Польщею, а також у зворотному напрямку. 🔥 Ми гарантуємо максимальну швидкість та зручність при здійсненні грошових […]

  Читати повністю
  01 Серпня 2023

  Фінансова грамотність: що допоможе?

  Практично все зіштовхувалися з обміном невеликої суми валюти. Вона необхідна для подорожей, оплати закордонних покупок і підготовки «фінансової …

  Читати повністю
  29 Липня 2023

  Як перевірити гроші і не потрапити на фальшиві купюри

  Практично все зіштовхувалися з обміном невеликої суми валюти. Вона необхідна для подорожей, оплати закордонних покупок і підготовки «фінансової …

  Читати повністю
  10 Травня 2023

  Переваги оптового обміну

  Практично все зіштовхувалися з обміном невеликої суми валюти. Вона необхідна для подорожей, оплати закордонних покупок і підготовки «фінансової …

  Читати повністю
  02 Квітня 2023

  Три корисні поради щодо безпеки при оптовому обміні валюти

  Практично все зіштовхувалися з обміном невеликої суми валюти. Вона необхідна для подорожей, оплати закордонних покупок і підготовки «фінансової …

  Читати повністю

  Відгуки

  Гарний обмінник. Привітний та досвідчений персонал. Ходітиму тепер тільки сюди. Рекомендую.

  Читати повністю
  Дмитро
  21.09.23

  Широкий асортимент валют. Вигідні курси обміну

  Читати повністю
  Влад
  08.01.24

  Було завдання зробити швидкий переказ значної суми. Звернувся до компанії TMT, вони здійснили транзакцію швидко і без “підводного каміння

  Читати повністю
  Анна Д.
  14.02.2024

  Найвигідніший обмінник який я знаю, всім задоволена, все оперативно!

  Читати повністю
  Тетяна
  18.11.23

  Слідкуйте за актуальним
  курсом на нашому
  Telegram каналі

  Отримуйте щоденні оновлення щодо поточних курсів обміну валют прямо на вашому смартфоні.

  Підписатися

  Який поточний курс гривні до долара в обмінниках Дніпра

  Близько 70% дніпрян слідкують за співвідношенням гривні до інших валют. Тому ми вирішили розповісти вам, як формується остаточний офіційний курс долара в обміннику в Дніпрі та про динаміку його змін.

  Зазвичай формування відбувається наступним чином:

  • Валютні торги. В Дніпрі міжбанк проводить валютні торги з 10 до 17 години (до 16 у п’ятницю), не враховуючи державні свята та вихідні дні. Після 17 години до Національного банку України (НБУ) передаються дані стосовно результатів торгів на Міжбанківському валютному ринку.
  • НБУ. Затвердження офіційного курсу валют НБУ відбувається на наступний день заздалегідь (за винятком вихідних та святкових днів). Курс НБУ не може змінюватися протягом дня: він фіксується після торгів на міжбанку й залишається сталим до завершення наступних міжбанківських торгів.
  • Обмінки. Проте курс долару у гривнях в банках та обмінних пунктах може змінюватися протягом дня. Оскільки курс НБУ є орієнтиром для ринку валют, банки та обмінники можуть на власний розсуд коригувати свої курси і оновлювати їх протягом дня, збільшуючи або зменшуючи їх вартість.
  • Міжбанківський ринок. Курс обміну валюти по безналу на Міжбанківському валютному ринку України залежить від кількості та курсів купівлі/продажу валют і також може змінюватися протягом операційного дня.

  Вирішивши купити долари, ви повинні розуміти, що курс може змінюватися в будь-який момент. Тож ми рекомендуємо слідкувати за змінами на сайті Tmt.in.ua, в офіційному Telegram-каналі або Інстаграмі компанії. Також ви можете зафіксувати курс за допомогою онлайн-заявки. Це дозволяє гарантувати вигідний обмін за тією вартістю, яку ви вважаєте кращою для здійснення операції.

  Які чинники впливають на курс долара в Дніпрі

  Фактори, що впливають на курс долара в Дніпрі, включають:

  • інфляція, яка може суттєво позначитися на курсі долара при її зростанні;
  • економічний стан країни;
  • політична обстановка в Україні та у світі загалом.

  Між цими факторами існує певний взаємозв’язок, оскільки їх регулюють державні органи. Міжнародні інвестиції грають значну роль у зростанні української економіки. Сьогодні співвідношення долара до грн є нестабільним не лише в Україні, а й у всьому світі. Це пов’язано з війною, і поки немає точних прогнозів щодо виходу з цієї ситуації. У зв’язку з цим курс у 2023 році значно підвищився порівняно з попереднім періодом.

  Money Time – обмінник з вигідним курсом долара в Дніпрі

  Ми пропонуємо не лише вигідний курс долара у Дніпрі сьогодні, але й ряд інших переваг, що роблять нас надійним та зручним сервісом:

  • Вигідні умови. Багато сервісів в Дніпрі користуються нестабільністю курсів для своєї вигоди. Наша діяльність направлена на те, щоб повністю задовольнити потреби клієнтів, і здійснення обміну на вигідних умовах. Наш онлайн-калькулятор на сайті дозволяє завжди бачити актуальні курси. З нами ви завжди виграєте.
  • Надійність. Одним з ключових факторів обміну валют є безпека. Наш сервіс працює на ринку протягом багатьох років, має зручне розташування в центрі Дніпра та обслуговує велику кількість клієнтів, що свідчить про надійність наших послуг.
  • Анонімність. Обмін валют у наших сервісах відбувається анонімно. Ми гарантуємо конфіденційність кожному клієнту, забезпечуючи приватність операцій у спеціальних кімнатах.
  • Швидкість. Ви можете швидко обміняти гроші завдяки передовому обладнанню та кваліфікованим фахівцям. Всі операції обробляються оперативно, щоб уникнути очікувань.
  • Безпека. Money Time дбає про безпеку своїх клієнтів. Застосовуються заходи для забезпечення конфіденційності особистої інформації та безпеки операцій.
  • Онлайн-калькулятор. Наявність онлайн-калькулятора дозволяє перед обміном точно розрахувати суму отриманої валюти, уникнути непорозумінь та непередбачених витрат.

  Тож якщо ви хочете вигідно купити долар в Дніпрі, залиште заявку на нашому сайті або в Телеграмі, виконавши бронювання необхідної суми по фіксованій ціні. Після цього ви зможете здійснити готівковий обмін коштів у нашому відділенні по вул. Харківська, 8А.